FORGOT YOUR DETAILS?

Oxiron Mobil Technologien GmbH

OXIRON LED 2015 yılında altyapı ve Ar-Ge çalışmalarına başlamış, bu faaliyetlerin tamamlanmasından sonra İstanbul İkitelli OSB mah. 3500m2 üretim alanına sahip tesisinde LED üretimleri ve çözümleri konusundaki faaliyetine devam etmektedir.

OXIRON, LED çözümleri konusunda ülkemizde ve yurtdışında akla ilk gelen firma olmayı hedeflemektedir.

Konusunda uzman elektronik mühendisleri, satış uzmanları , proje yöneticileri, operasyon yöneticilerini bünyesinde barındırmakta olan firmamız bu ekip ile her adımda hizmet de sunmaktadır.

Kaliteli hizmet ve kaliteli ürün adına gerekli bütün standartları AR-GE aşamasından üretim ve paketleme aşamasına kadar titizlikle test edip ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize sorunsuz şekilde ulaştırmayı kendimize ilke edindik.

OXIRON olarak dünyada gerçekleşen teknolojik yenilikleri yakından takip ederek gelişen teknoloji ışığında ürün portföyümüzü güncellemeye ve genişletmeye yoğun bir gayret gösteriyoruz.

Bizler tamamen çevre dostu ve enerji sarfiyatında siz değerli müşterilerimize kararlılık sağlayıcı projeler ve ürünler üretiyoruz. Sizlere ışığın ne denli bir gücü olduğunu ve doğru bakış açısılarıyla ışığın ne denli bir zerafete dönüştürülebileceğini göstermek istiyoruz.

oxiron
TOP