FORGOT YOUR DETAILS?

Hakkımızda

Netled A.Ş.'ni Yakından Tanıyın

Aydınlatma çözümlerinde modern fikirler…

Netled-Hakkimizda-Logo

“Güvenilir Işık” ilkesiyle; müşterilerine etkin aydınlatma çözümleri sunmak üzere kurulan NETLED® A.Ş. , kurulduğu günden bugüne fonksiyonel LED aydınlatma uygulamalarının öncü firması konumuna gelmiştir.

İşletme maliyetlerini indirgemek ve enerji verimliliğini artırmak adına modern ve çevreci aydınlatma seçenekleri sunan firmamız; aynı zamanda sektörde deneyimli mühendis ve uzman kadrosuyla müşterilerine LED aydınlatma uygulamalarına yönelik projelendirme, tasarım, tedarik, üretim, otomasyon ve kurulum konularında profesyonel hizmetler sağlamaktadır.

Proje, ürün ve uygulamalarında kalite ve güvenilirlik anlayışından taviz vermeyen NETLED® A.Ş., yüksek kalite standartlarındaki ürünlerini müşterilerine ekonomik ve rekabetçi fiyat seviyeleriyle ulaştırır.

Geniş ürün yelpazesi, ileri tasarım kabiliyeti, çevresel ve toplumsal sorumluluk bilinci ile firmamız; yüksek performans ve düşük güç tüketimine sahip LED Teknolojisini tüm ticari, özel ve kamusal alanlarda kullanıma sunarak yaygınlaştırmayı hedeflemektedir.

İç Mekân Aydınlatma Çözümleri

İç mekânda müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesiyle yaratıcı aydınlatma çözümleri sunuyoruz. Zengin ürün seçeneklerimizle birlikte mekânlarda güç tüketimini önemli ölçüde düşürüyor; müşterilerimizin yaşam kalitesini artırmaya yönelik fonksiyonel, estetik ve yüksek kaliteli mekân aydınlatması sağlıyoruz.

Dış Mekân Aydınlatma Çözümleri

Dış mekânda peyzaj ve mimari yapı estetiğine yönelik, verimli ve yenilikçi aydınlatma çözümleri sunuyoruz. Ürün tasarımlarımızda güvenlik, verimlilik ve sürdürülebilirliğin yanı sıra, mekân kimliğini ön plana çıkaran görsel kaliteye de büyük özen gösteriyoruz.

Çözüm Ortakları ve Distribütörlükler

PHILIPS,VESTEL OSRAM SAMSUNG MEANWELL NİCHİA gibi dünyaca ünlü markalarla çözüm ortaklığı yaparak kaliteli ve güvenilir aydınlatma ürünlerini rekabetçi fiyat seçenekleriyle müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Mühendislik, Proje ve Uygulama Hizmetleri

Kullanıcı gereksinimleri doğrultusunda en iyi çözümleri, mühendislerimizin bilgi ve uzmanlıklarıyla projelendirerek piyasaya sunuyoruz. Üç boyutlu [3D] modelleme, standartlara uygun aydınlatma şiddeti hesaplama, analiz, tasarım, simülâsyon ve uygulama hizmetlerimizle müşterilerimize profesyonel destekler sağlıyoruz.

Genel İstatistik

175+

TAMAMLANMIŞ PROJE

100.000

METRE KULLANILAN ŞERİT LED

1465+

BU YIL ÇALIŞILAN SAAT

135+

MUTLU MÜŞTERİ
TOP